Ställning Conny Karlsson CUP 2010

STÄLLNING CONNY KARLSSON CUP 2010 (deltävling 8/8)

H 19      
Waldemar Kvarnström Ingå IF 2523 (kula 14,77/687, kula 14,09/619, kula 14,18/628, kula 13,78/589)
Olle Holmbäck Nagu IF 2522 (slägga 51,11/630, slägga 52,73/666, slägga 50,72/622, slägga 49,89/604)
Stefan Ekblad Kimito SF 1344 (diskus 37,22/405, diskus 39,90/481, diskus 39,09/481)
Otto Ylöstalo IF S-V 1136 (kula 13,66/577, kula 13,47/559)
Kettil Fredriksson Liljendal IK 1064 (diskus 40,47/497, diskus 42,85/567)
Björn Meriheinä Liljendal IK 566 (slägga 48,15/566)
Zacharias Holmqvist IF S-V 400 (kula 11,73/400)
       
D 19      
Cindy Manelius Ingå IF 2714 (diskus 40,10/672, diskus 42,32/753, diskus 40,15/674, diskus 38,49/615)
Helga Himberg Esbo IF 1798 (spjut 42,79/656, spjut 38,75/518, spjut 41,90/624)
Yvonn Lindholm Pargas IF 842 (diskus 29,77/329, kula 11,03/513)
Anna Lindholm HIFK 339 (spjut 33,05/339)
Sara Pöntinen Sjundeå IF 331 (spjut 32,78/331)
Hanna Ylöstalo IF S-V 266 (kula 8,62/266)
       
H 17      
Mikko Törrönen IF S-V 4053 (kula 18,16/952, diskus 59,36/1089, diskus 54,19/911, diskus 59,71/1101)
Oskar Itänen IF S-V 2791 (diskus 47,88/707, diskus 47,55/696, diskus 47,29/688, diskus 47,66/700)
Petter Hollmén Borgå Akilles 1213 (kula 11,86/361, spjut 48,72/443, spjut 47,61/419)
Teo Takala IF Raseborg 590 (spjut 55,32/590)
Wilhelm Gustafsson Dragsfjärd IK 490 (kula 10,45/250, kula 10,32/240)
Oskar Ahlroth Sjundeå IF 450 (spjut 49,03/450)
Tommi Silvennoinen Esbo IF 422 (kula 12,59/422)
Elmo Koivunen Esbo IF 231 (kula 10,20/231)
       
D 17      
Rebecca Barck HIFK 2787 (slägga 40,85/673, slägga 40,78/671, slägga 43,67/754, slägga 41,41/689)
Heidi Blom Ingå IF 2114 (slägga 35,75/529, slägga 35,20/514, slägga 37,58/580, slägga 34,36/491)
Tea Taipale Virkby Start 2101 (diskus 33,19/510, diskus 34,16/546, diskus 34,70/565, diskus32,32/480)
Nea Gottberg IF Raseborg 2011 (spjut 35,82/505, spjut 35,73/501, spjut 38,04/584, kula 10,48/421)
Ida Otstavel  Pargas IF 1184 (kula 12,06/588, kula 12,13/596)
Junia Koivu Esbo IF 1009 (slägga (52,21/1009)
Sandra Pihlström IF Raseborg 884 (kula 10,59/432, kula 10,78/452)
Fanny Österlund Sjundeå IF 813 (kula 10,08/381, kula 10,59/432)
Linda Johansson IF Raseborg 453 (spjut 29,74/303, kula 7,57/150)
Heidi Pöntinen Sjundeå IF 452 (kula 10,78/452)
Sara Oraheimo IF Raseborg 391 (kula 10,18/391)
Jenny Fagerstedt Esbo IF 368 (spjut 31,77/368)
Erica Jalonen Borgå Akilles 309 (kula 9,34/309)
Saara Kari Esbo IF 267 (kula 8,89/267)
Emmi Smeds Sjundeå IF 152 (kula 7,57/152)
       
P 15      
Fredrik Fröberg Sjundeå IF 3755 (slägga 55,23/877, slägga 60,50/965, slägga 59,78/953, slägga 57,50/915)
Jesse Lindholm IF Raseborg 2891 (diskus 41,52/640, spjut 56,36/759, diskus 42,88/665, slägga 52,17/827)
Rasmus Sulonen Ingå IF 1429 (kula 9,52/445, diskus 31,99/468, diskus 34,71/516)
Miika Kari Esbo IF 1176 (slägga 37,71/589, slägga 37,59/587)
Mattias Hakanpää Dragsfjärd IK 703 (kula 7,86/350, spjut 29,78/353)
Victor Fagerholm Borgå Akilles 633 (diskus 41,18/633)
Sebastian Lindstedt Sjundeå IF 552 (slägga 35,46/552)
Otto Sammalisto Esbo IF 525 (slägga 33,83/525)
Jani Backman Borgå Akilles 488 (kula 10,25/488)
Victor Thomander Kimito SF 345 (slägga 22,74/345)
Harri Otstavel Pargas IF 287 (diskus 21,37/287)
       
F 15      
Jessica Meriheinä Liljendal IK 2881 (slägga 46,35/731, diskus 45,76/718, diskus 44,86/702, diskus 46,38/730)
Anita Westerholm IF Raseborg 2300 (slägga 36,55/570, slägga 37,50/585, slägga 41,28/647, slägga 38,30/598)
Emelie Österman IF S-V 2146 (kula 10,88/526, kula 11,40/557, kula 10,79/521, kula 11,15/542)
Elin Sjölund Sjundeå IF 1490 (slägga 32,08/497, spjut 38,59/482, kula 10,63/511)
Kristina Nyholm Borgå Akilles 1442 (kula 10,20/485, kula 10,30/491, kula 9,87/466)
Adriana Turunen-Forsbäck Lovisa Tor 938 (kula 9,98/472, kula 9,88/466)
Viola Westerholm IF Raseborg 788 (kula 7,99/358, kula 9,26/430)
Tytti Westerlund Virkby Start 502 (slägga 32,40/502)
Elin Sjölund Sjundeå IF 497 (slägga 32,08/497)
Sabine Jansson HIFK 447 (slägga 29,02/447)
Matilda Sakko HIFK 399 (kula 8,72/399)
Aurora Troberg Esbo IF 384 (diskus 27,17/384)
Mikaela Andersson Kimito SF 371 (diskus 26,39/371)
Ronja Lindberg Borgå Akilles 331 (kula 7,51/331)
Linda Löfgren  Esbo IF 316 (slägga 20,92/316)
Heidi Huitula Borgå Akilles 298 (kula 6,91/298)
Johanna Ek Borgå Akilles 295 (kula 6,85/295)
Anni Rönnberg Sjundeå IF 287 (spjut 25,12/287)
Malin Wilén Helsingfors IFK 273 (spjut 24,09/273)
Mikaela Ehrnström Pargas IF 231 (diskus 17,87/231)
Annika Karlsson  Pargas IF 168 (diskus 13,81/168)